warsztat okolice Bielsko Białej

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • mirla
    Classic
    • 2010
    • 16

    warsztat okolice Bielsko Białej

    Zamieszczone przez turbojajko
    u mnie tez szkopsa , w dodatku w szkopi urzytkowana
    tylko jest ta różnica, że ty masz OI. :P
    Zamieszczone przez turbojajko
    robilem ten sam test co Ty i jakos, na roznych biegach (1,2) i tym samym obrotach i jakos przy 20-stu paru, za chiny nie chcial sie wlaczyc . :?
    Ja tam ufam instrukcji , wg niej u mnie dziala jak nalezy
    no widzisz, a ja włączam drugi bieg i lekko powyżej 20km/h mogę załączyć tempomat./foto/ i to jest różnica :wink:
    sorry za kiepską jakość. może ktoś powiedzieć, że to "podróba" ale zapewniam was, tych którzy nie wierzą, że tak jest.
  • slodzik
    Classic
    • 2008
    • 29
    • Octavia IV combi (NX5)

    #2
    warsztat okolice Bielsko Białej

    witam Wszystkich. pilnie poszukuję dobrego i nie drogiego fachowca z okolic Bielska Białej.
    kupiłem OII 2(2005rok 140KM DSG) tygodnie temu i mam problemy elektryczne i mechaniczne. słychać taki świst
    turbinki i świeci mi się kontrolka silnika. coś tam pisze po niemiecku ale nie kumam o co chodzi. druga sprawa to podczas jazdy zaczyna coś wyć w kole wygląda na łożyska lub coś podobnego może opona trudno powiedzieć. a za tydzień chciałem na urlop wyjechać. jeśli ktoś ma jakiś sprawdzony warsztat to proszę o pomoc

    Komentarz

    • Maicroft
      Moderator
      S_OCP MemberModeratorr
      • 2004
      • 25757
      • Audi

      #3
      Co do odczytu bledow mozemy sie jakos umowic i odczytac bledy. Co do turbinki, musialbym posluchac, ale wydaje mi sie ze ten typ tak ma i nie ma sie co przejmowac

      Co do mechaniki, lozyska do OII nie kosztuja majatku w ASO i kupilbym oryginal, a zalozyc, hmm mozna u nich, mozna w jakims swoim warsztacie
      Spritmonitor.de

      Komentarz

      • slodzik
        Classic
        • 2008
        • 29
        • Octavia IV combi (NX5)

        #4
        Maicroft, chętnie się spotkam podaj jakiś namiar telefoniczny aby się umówić
        na email [email protected]

        Komentarz

        Pracuję...